Корзина
9 отзывов
Контакты
Художественный салон-магазин ФОП Ульянич Н.С.
+380978942434
Надя Ульянич
УкраинаКиевКиев-95, ул.А.Ахматовой, 39-А

Українська світлиця - робота творчого колективу художнього салону

Українська світлиця - робота творчого колективу художнього салону

Художній салон запрошує відвідати українську світлицю, де живуть традиції та символіка українського побуту.

Старовинна оселя українців - дивовижний витвір нашого народу: завжди чиста, вибілена, прикрашена квітами,вишивками, пахуча, розмальована кольоровими фарбами, доброзичлива до гостей.
Тепер в художньому салоні на Ахматової, 48 є теплий, затишний куточок, де живуть традиції та символіка українського побуту.
Сама ідея проекту створення світлиці, що стала справжньою прикрасою салону, належить Наді Ульяніч, але ідея - це лише слово, задумка, яку треба втілити в життя. Зробили цей чарівний куточок творчі та надзвичайно талановиті люди, кожен з елементів побуту - це їхній творчий задум:
Ярослав Ульяніч (виготовив добротний стіл, стілець з елементами ручної різьби та лавку),
Олена Карпінська (намалювала чудовий орнамент навколо віконечка), 
Юрій Янчук (дуже правдоподібно розфарбував металеві двері під дерево, завіси та замок, до речі, також намальовані, оздобив двері орнаментом), 
студентка-практикантка Олена Кирічок (намалювала гарний орнамент над піччю), 
Женя Юловський (змайстрував модель печі та вікно), від Володимира Зельдеса з нетерпінням чекаємо "акварельний вид" в шибці віконечка...  На стінах світлиці можна побачити картини справжніх майстрів своєї справи: Наді Онищенко, Костянтина Шаповалова, Василя Легкого.

До речі, глиняні горшки,та багато інших предметів світлиці старовинні, їм більше 100 років... Завітайте до нашої світлиці, вона - надзвичайна...

Предыдущие статьи